...

Wybierz jakość

Wybierz

Wybierz jakość

Wybierz

o nas

PROJECT

Jesteśmy z Wami i dla Was od ponad 35 lat!

Przedsiębiorstwo Innowacyjno – Techniczne „PROJECT” Sp. z o. o. powstało w 1987 roku w 100 % z polskiego kapitału. W pierwszych założeniach  miała to być spółka świadcząca usługi projektowania maszyn oraz urządzeń dla podmiotów zewnętrznych – stąd też nazwa firmy. Jednakże rosnące  zapotrzebowanie na rynku polskim jak również zagranicznym zaowocowało seryjną produkcją przez nas maszyn do budowy, naprawy i utrzymania  dróg, chodników, alei, które również z powodzeniem stosowane są w szeroko rozumianym budownictwie ogólnym i przemysłowym. Wszystkie  proponowane przez nas produkty powstawały w oparciu o własne zaplecze oraz lata doświadczeń w naszym biurze konstrukcyjnym.

Bezpieczeństwo i jakość

Każda maszyna spełnia najwyższe normy i przepisy, a nasza 12-miesięczna gwarancja oraz wszechstronne wsparcie serwisowe pozwalają spać bez obaw.

Pomoc fachowców

Nasza sieć autoryzowanych punktów sprzedaży oraz kompetentni Przedstawiciele Handlowi są do dyspozycji, aby doradzić i pomóc w wyborze najlepszej maszyny dopasowanej do Twoich potrzeb.

Gwarancja jakości

Każde
urządzenie
posiada
niezbędne
przewidziane
prawem
badania
oraz
Deklarację
Zgodności
WE
i
jest
oznaczone
znakiem
JESTEŚMY DOCENIANI

Nagrody i wyróżnienia

Nasze produkty eksponowano na wielu imprezach wystawienniczych i targowych m.in. na Międzynarodowych Targach „GRYF-BUD”, Międzynarodowych Targach „OLTARBUD”, Międzynarodowych Targach Budownictwa Drogowego „AUTOSTRADA POLSKA” czego efektem są liczne wyróżnienia i nagrody, jednak najcenniejszą nagrodą jest niezmienne zadowolenie naszych Klientów. 

PROJECT

Z troską o zdrowie i środowisko

Dla klientów zainteresowanych ochroną naszej planety oraz poprawą komfortu i zdrowia swoich pracowników do niektórych modeli urządzeń napędzanych silnikami HONDA GX-160 lub GX-200 proponujemy dodatkowe wyposażenie w postaci KATALIZATORA.  Zmniejsza on emisję substancji szkodliwych o ponad 80% !
Ze względu na sposób instalacji do silnika, urządzenia  z katalizatorem są dostępne WYŁĄCZNIE na zamówienie.