AKTUALNOŚCI

marzec 2020NOWOŚĆ !

Do zagęszczarek rewersyjnych typ ZGS-25, ZGS-30, ZGS-45 i ZGS-60 zastosowaliśmy nowe manetki gazu w miejsce dotychczas stosowanych.  Nowe manetki są większe i bardziej odporne na uszkodzenia. Do modeli ZGS-25, ZGS-30 i ZGS-45 z silnikami iskrowymi wprowadziliśmy również mocniejsze Wyłączniki Awaryjne – z korpusami stalowymi.

marzec 2020 – NOWOŚĆ !  KATALIZATOR SPALIN

Dla klientów zainteresowanych ochroną naszej planety oraz poprawą komfortu i zdrowia swoich pracowników do niektórych modeli urządzeń (*) napędzanych silnikami HONDA GX-160 lub GX-200 proponujemy dodatkowe wyposażenie w postaci KATALIZATORA.  Zmniejsza on emisję substancji szkodliwych o ponad 80% !
Ze względu na sposób instalacji do silnika, urządzenia  z katalizatorem są dostępne WYŁĄCZNIE na zamówienie.

(*) Maszyny na których mogą być instalowane katalizatory:

  • Zagęszczarki jednokierunkowe z napędem benzynowym:
    • ZGS-10,
    • ZGS-12/370,
    • ZGS-12/500,
    • ZGS-20
  • Piła spalinowa PS-350

maj 2018 – NOWOŚĆ !

W maju b.r. wprowadziliśmy pewne zmiany mające na celu zwiększenie ergonomii pracy w zagęszczarce ZGS-30.   Zagęszczarka ta zyskała nowy dyszel wcześniej zastosowany w większych modelach – z obrotowymi “rogami”. Teraz praca tą maszyną będzie dużo bardziej ergonomiczna.  Poprawił się również design maszyny.

styczeń 2018 – NOWOŚCI !

Najnowsze wyroby z grupy zagęszczarek nawrotnych (ZGS-45 i ZGS-60) przeszły niewielkie, acz istotne ze względów ergonomicznych modyfikacje. W miejsce wcześniejszej dźwigni zmiany kierunku ruchu wprowadzono ergonomiczne uchwyty obrotowe w kształcie “rogów” .

Dodatkowo jako opcję wprowadzono do obu modeli system PROCONTROL – system kontroli stopnia zagęszczenia.

luty/marzec 2017Praktyka studencka

Na przełomie lutego i marca b.r. w naszej firmie odbywała praktykę studencką studentka Wydziału Mechanicznego Politechniki Gdańskiej. W ramach praktyki zapoznała się z organizacją firmy oraz poszczególnych etapów produkcji. W trakcie zajęć warsztatowych bardzo szybko opanowała techniki spawania metodą MIG oraz TIG. Poznawała również zasady montażu elementów i podzespołów maszyn. Odbyła także przeszkolenie na maszynach obróbczych Wydziału Obróbki Skrawaniem – zarówno na maszynach ze sterowaniem konwencjonalnym jak i CNC. W końcowym etapie praktyki poznała zasady projektowania CAD 3D oraz MES elementów maszyn. Oto krótka fotorelacja z jej przebiegu 🙂

                       

                  

                  

luty 2017Targi BUDMA

Wróciliśmy z Targów BUDMA, które odbyły się w na terenie Międzynarodowych Targów w Poznaniu, na których zaprezentowaliśmy dwie nowości: zagęszczarkę nawrotną ZGS-45 oraz większą – ZGS-60. Obie maszyny cieszyły się sporym zainteresowaniem. Nawiązaliśmy sporo nowych kontaktów tak polskich jak i zagranicznych. Oto krótki fotoreportaż:

luty 2017ZGS-45 – już w sprzedaży !

NOWOŚĆ !  ZGS-45 już dostępna !
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Masa maszyny to 330/335 kg (w zależności od wariantu sterowania oraz sposobu rozruchu). Szerokość płyty to 600 mm, natomiast z dostawkami 800 mm (stanowią opcjonalne dodatkowe wyposażenie). Płyta robocza jest wykonana ze stopu żeliwa sferoidalnego odpornego na drgania i ścieranie. Zagęszczarka jest napędzana silnikiem benzynowym jednocylindrowym HONDA GX-390. Rozruch ręczny na linkę lub rozrusznikiem elektrycznym . Natomiast sterowanie rewersem opcjonalnie:  linką lub elektrycznie.
Szczegóły na podstronie “Zagęszczarki nawrotne”.

listopad 2016ZGS-60 – już w sprzedaży !

NOWOŚĆ !  ZGS-60 już dostępna w ofercie !
Zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów oferty.

Masa maszyny to 420 / 421 kg (w zależności od wariantu sterowania). Szerokość płyty bez dostawek to 600 mm, natomiast z dostawkami 800 mm (są dołączane w standardzie). Płyta jak i dostawki są wykonane ze stopu żeliwa sferoidalnego odpornego na drgania i ścieranie. Zagęszczarka jest napędzana silnikiem wysokoprężnym jednocylindrowym YANMAR L100N. Rozruch standardowo rozrusznikiem elektrycznym lub linką. Natomiast sterowanie rewersem opcjonalnie:  linką lub elektrycznie.
Szczegóły na podstronie “Zagęszczarki nawrotne”.

ZGS-60

maj 2016ZGS-60 – NOWOŚĆ ! …  wkrótce w ofercie

Niebawem w naszej ofercie pojawi się nowa zagęszczarka – ZGS-60. Obecnie trwają próby trwałościowe. Maszyna jest już po badaniach pod kątem uzyskania Deklaracji Zgodności CE.

 

ZGS-60

luty 2016Nasze “dzieci” wyjeżdżają w świat

Przyszedł czas uzupełnić magazyny w Punktach. Na zdjęciach załadunek TIRa z naszymi wyrobami.

       

               

luty 2016Przygotowania do sezonu

Początek roku oraz dobra pogoda sprzyjają zwiększeniu działań mających na celu lepsze przygotowanie się do sezonu. Na zdjęciach poniżej foto – relacja z prób zagęszczarek ZGS-30 przed wysłąniem na Punkty w Polskę.

            

kwiecień 2015Wyjazd na południe Polski 

W końcu kwietnia nasza ekipa pojechała na południe Polski w celu wsparcia naszych Przedstawicieli Handlowych z tego rejonu. Spotkanie było bogate w rozmowy i konsultacje dotyczące naszych wyrobów. Wszystkie uwagi zostały skrzętnie zanotowane w celu analizy i ewentualnych korekt. Najważniejszy dla nas jest nasz klient i jego zadowolenie. Nie zapominamy o tym 🙂

09.12.2014Premiera odnowionej przecinarki PS-450 

Początek grudnia i kolejna premiera. Nowa odsłona przecinarki PS-450. W obecnym wykonaniu umożliwia założenie tarczy o średnicy 500 mm oraz cięcie na głębokość 180 mm. Napędzana silnikiem benzynowym HONDA typ GX-390 o mocy 9,6 kW. Posiada zbiornik wodny o objętości 20 litrów.

Szczegółowe dane – na podstronie z ofertą pił.  Zapraszamy ! 


05.09.2014Premiera nowej zagęszczarki nawrotnej ZGS-25 

W dniu 05 września 2014 r. odbyła się premiera nowej zagęszczarki nawrotnej ZGS-25. W stosunku do wcześniej produkowanej zagęszczarki ZGSR-25 obecnie produkowana różni się w sposób zasadniczy. Płyta stopy tym razem jest odlewana, podobnie jak elementy korpusu wibratora. Konstrukcje wnętrza wibratora wykonano w oparciu o wcześniej sprawdzone rozwiązania. Maszyna ma 0,5 m szerokości i waży 185 kg.

Szczegółowe dane – na podstronie z ofertą zagęszczarek.  Zapraszamy ! 

24-27.04.2014 – Targi RESTA w Wilnie (LITWA) 

W dniach 24-27 kwietnia 2014 roku odbyły się największe na Litwie targi budowlane RESTA w Wilnie, w których również zaznaczyliśmy swój udział.

Nasze maszyny na stoisku na targach RESTA.

Widok ogólny na stoiska na terenie zewnętrznym

 

Widok ogólny na stoiska na terenie zewnętrznym Otwarcie targów uświetnił przemarsz orkiestry wojskowej.

 

Było sporo maszyn budowlanych
W tle widoczna wieża telewizyjna górująca nad targami.

 

10-13.04.2014 – Targi DECOR w Kłajpedzie (LITWA) 

W dniach 10-13 kwietnia 2014 roku odbyły się targi DECOR w Kłajpedzie na LITWIE, w których zaznaczyliśmy swój udział. Maszyny pojawiły się na stoisku naszych litewskich partnerów.

Nasze maszyny na stoisku na targach DECOR.
Zademonstrowaliśmy jedynie informacyjnie dwie maszyny.

Widok ogólny na stoiska na terenie zewnętrznym

 

Widok na stoiska wewnątrz hali
Widok ogólny na Centrum wystawiennicze.

 

… a po targach…. Kłajpeda nocą
Wizytówka Kłajpedy – jacht na rzece Danga

 

11-14.03.2014 – Targi BUDMA w Poznaniu 

W dniach 11-14 marca 2014 roku odbyły się targi BUDMA w Poznaniu, w których braliśmy udział. Była to okazja do zaprezentowania oferty oraz pokazania nowości.

Nasze stoisko na targach BUDMA.

Wspólna fotka na zakończenie targów – my wraz z kolegami z zaprzyjaźnionych firm.

 

09.05.2013 – “Nowe otwarcie” 

     W dniu 9 maja 2013 roku zmienił się skład właścicielski firmy. Zmienił się też Zarząd firmy.   Firma nadal główny nacisk kładzie na produkcję płyt do zagęszczania gruntu oraz przecinarek do nawierzchni. Planuje się rozszerzenie oferty o modele, których produkcja została wstrzymana. W planie jest również uruchomienie produkcji nowych modeli maszyn. Zapraszamy do śledzenia naszej strony.