Polski English Russian

 

zagęszczarki nawrotne podczas pracy

        Przedsiębiorstwo Innowacyjno - Techniczne "PROJECT"
sp. z o.o. powstało w 1987 roku. Od początku swojej działalności
zajmuje się produkcją małych i średnich maszyn i urządzeń do
budowy i naprawy dróg. Maszyny te mają również zastosowanie
w budownictwie ogólnym i przemysłowym. Głównym produktem
który firma oferuje są płytowe zagęszczarki gruntu. W ofercie znajdują się zagęszczarki jednokierunkowe w wielu odmianach oraz zagęszczarki nawrotne. W ofercie znajdują się również piły do nawierzchni. Wszystkie wyroby powstały w oparciu o własne zaplecze. Firma posiada biuro konstrukcyjne, w którym w oparciu o systemy CAD powstają nowe konstrukcje. Średnio raz w roku wdrażany jest kolejny nowy produkt do produkcji. Efektem takiej polityki firmy są liczne patenty, które chronią oryginalne rozwiązania stosowane w maszynach i urządzeniach naszej produkcji. Każde urządzenie posiada wszelkie niezbędne, przewidziane prawem badania oraz Deklarację Zgodności EC i jest oznaczane znakiem
 
Znak bezpieczeństwa

Film o firmie i jej produktach

   

           Przed wypuszczeniem gotowego produktu do klienta poddawany jest on licznym próbom na poligonie doświadczalnym lub na stanowisku prób. O spokojny sen naszych użytkowników dba nasz Serwis. Wszystkie maszyny są objęte 12 miesięcznym okresem ochrony gwarancyjnej. W dbałości o większą wygodę naszych potencjalnych klientów uruchomiliśmy na terenie całego kraju sieć AUTORYZOWANYCH PUNKTÓW SPRZEDAŻY oraz AUTORYZOWANYCH PUNKTÓW SERWISOWYCH. 
 
       Uzupełnieniem naszej oferty są maszyny innych marek, m.in. HONDA czy KREBER, które oferujemy na życzenie klienta w ramach Salonu Maszyn Profesjonalnych.
 
        Wszystkie nasze działania sprowadzają się do jednego: aby nasi Klienci mogli za pomocą naszych maszyn wykonywać swe prace solidnie i terminowo. To jest nasz cel. Cały nasz zespół dąży do sprostania coraz to większym wymaganiom Naszych Stałych i Nowych Klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

zagęszczarka ZGS-20 podczas pracy

 

 

Utworzone przy pomocy XOOPS 2.0 © 2001-2008 The XOOPS Project