Polski English Russian

 


 

zagęszczarka ZGS-20 podczas pracy

        Przedsiębiorstwo Innowacyjno - Techniczne "PROJECT"
sp. z o.o. powstało w 1987 roku. Od początku swojej działalności
zajmuje się produkcją małych i średnich maszyn i urządzeń do
budowy i naprawy dróg. Maszyny te mają również zastosowanie
w budownictwie ogólnym i przemysłowym. Głównym produktem
który firma oferuje są płytowe zagęszczarki gruntu. W ofercie znajdują się zagęszczarki jednokierunkowe w wielu odmianach oraz zagęszczarki nawrotne. W ofercie znajdują się również piły do nawierzchni i pompa szlamowa membranowa z napędem spalinowym. Wszystkie wyroby powstały w oparciu o własne zaplecze. Firma posiada biuro konstrukcyjne, w którym w oparciu o systemy CAD i CAD 3D powstają nowe konstrukcje.  Każde urządzenie posiada wszelkie niezbędne, przewidziane prawem badania oraz Deklarację Zgodności WE i jest oznaczane znakiem
 
Znak bezpieczeństwa

Film o firmie i jej produktach

   

           Przed wypuszczeniem gotowego produktu do klienta poddawany jest on licznym próbom na poligonie doświadczalnym lub na stanowisku prób. O spokojny sen naszych użytkowników dba nasz Serwis. Wszystkie maszyny są objęte 12 miesięcznym okresem ochrony gwarancyjnej. W dbałości o większą wygodę naszych potencjalnych klientów uruchomiliśmy na terenie całego kraju sieć AUTORYZOWANYCH PUNKTÓW SPRZEDAŻYBezpośredni kontakt z klientem zapewniają Przedstawiciele Handlowi, którzy są w stanie doradzić w sprawie wyboru odpowiedniej maszyny do wymogów zadania. 
 
       Uzupełnieniem naszej oferty są maszyny innych marek, m.in. HONDA czy KREBER, które oferujemy na życzenie klienta w ramach Salonu Maszyn Profesjonalnych.
 

magazyn wyrobów gotowych

       Wszystkie nasze działania sprowadzają się do jednego: aby nasi Klienci mogli za pomocą naszych maszyn wykonywać swe prace solidnie i terminowo. To jest nasz cel. Cały nasz zespół dąży do sprostania coraz to większym wymaganiom Naszych Stałych i Nowych Klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

 

Utworzone przy pomocy XOOPS 2.0 © 2001-2008 The XOOPS Project